Wyświetl pojedynczy post
fanik
Junior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 25.03.2009, 22:35
Wlasnie jak to bylo z Kasperczakiem Jak dobrze pamietam mowilo sie wtedy ze nie za bardzo za Toba przepada Byl taki okres, ze siedziales na lawie, czy to prawda ze chcial Cie sprzedac