Temat
:
Tomasz Frankowski - Fakty i Mity : )
Wyświetl pojedynczy post
fanik
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
188
25.03.2009, 22:35
Wlasnie jak to bylo z Kasperczakiem
Jak dobrze pamietam mowilo sie wtedy ze nie za bardzo za Toba przepada
Byl taki okres, ze siedziales na lawie, czy to prawda ze chcial Cie sprzedac
fanik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanik
Znajdź inne posty napisane przez fanik