Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 25.03.2009, 22:33
franek6634 napisał(a):Wyświetl post
pvd-wiem co mowie i wiem co pisze choc czasem mam klopoty z pamiecia.wlasciciel klubu wbrew opinii trenera kasperczaka postanowil mnie nie sprzedawac w 2004 i sam postanowil abym ustalil ile chce zarabiac.potem oczywiscie zmniejszyl te kwote ....nie wiem czy zrobil to dla kibicow bo pamietajmy ze wtedy gral kuzba z zurawskim i mogl zrobic co chcial.podpisujac ten kontrakt sadzilem ze tu juz zostane do konca przygody podobnie jak w kaju 2005 roku mowiac w ktoryms wywiadzie.ba nawet w dniu meczu z pao do glowy mi nie przyszlo odejscie....czy tak ciezko to pojac
Tomku, mamy rozumieć że trener Kasperczak w okresie o którym mówisz powyżej nie tyle stawiał na parę Maciek-Marcin ile chciał sie Ciebie pozbyć?
Ave
Wisła