Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 25.03.2009, 22:26
OT: Kolega tomaso dostal bana bo mnie zwyczajnie wkurzyl. Bedzie mial teraz tydzien czasu na przestdudiowanie historii Wisły. Posty usunalem wiec wyjasniam ze chodzilo o kulisy odejscia K. Moskala do Lecha i jakies kretynskie insynuacje ze strony tomaso.
WISŁA PANY !!