|
OT: Kolega tomaso dostal bana bo mnie zwyczajnie wkurzyl. Bedzie mial teraz tydzien czasu na przestdudiowanie historii Wisły. Posty usunalem wiec wyjasniam ze chodzilo o kulisy odejscia K. Moskala do Lecha i jakies kretynskie insynuacje ze strony tomaso.
|