|
Co do twojego transferu Tomaszu to ja słyszałem taką historię, że Wisła chciała więcej niż Elche mogło dać więc kosztem indywidualnego kontraktu został opłacony twój transfer. Co oczywiście było dobre dla obu stron bo klub dostał dobrą gotówkę, a Ty i tak wyższy kontrakt niż w Wiśle. Ja tam bardzo cenię Cię jako piłkarza i człowieka, nigdy nie słyszałem abyś obraził w jakiś sposób klub, kibiców czy choćby zarząd Wisły Kraków. Poza tym wiem, że bywałeś na Reymonta także jako kibic, a gdybyś nie cenił tego klubu to zapewne nie chciałoby Ci się nawet ruszyć. Rozżalenie kibiców wynika z faktu, że nie znalazł się nikt na twoje miejsce.
|