Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 25.03.2009, 21:01
Bez wątpienia pan Tomek zasługuje na przebaczenie. Tak naprawdę trudno zrozumieć coś, jeżeli zna się tylko argumenty jednej strony. Ja dzisiaj poznałem drugiej i choć również uważałem pana Tomka za "uciekiniera", dzisiaj zmieniam swoje zdanie.

Przepraszam że tak myślałem, ale widocznie poniosły mnie puste słowa i oświadczenia pisane z kosmosu o jakże to banalnej i łatwej do pojęcia treści.

Wy też to przemyślcie na poważnie.