|
Ja jestem podobnego zdania co inni ,wystarczy spojrzeć na początki Marcelo czy Diaza .Tu jest poprostu inny styl ,a on wczesniej nie mial z czyms takim doczynienia ,tak jak juz wczesniej powiedziano ma mniej miejsca na boisku (pressing) ,mniej czasu i czesto musi grać od razu z pierwszej piłki ... Diazowi zajelo rok dostosowanie sie do naszej ligi .
Przeciez cały sztab trenerski ogladal jego na zgrupowaniu i zdecydowali sie na niego , a przypomne ze na tym samym zgrupowaniu byl mlodziutki obiecujacy handerson.
kontrakt jest tak skonstruwany ze jak sie nie sprawdzi to nara i tyle.
|