|
Widzę, że już w zasadzie wszyscy zapomnieli, że jest tu (był?) Tomek Frankowski i, że o nim i Z NIM tu miało być generalnie. Oczywiście, i co zaskakujące, bo to przecież w ich własnym mniemaniu to tacy porządni ludzie, zaczęło się obrażanie forumowiczów o innych poglądach przez fanów Franka. W każdym bądź razie w odpowiedzi na "nie przejmuj się Franek idiotami" (w domyśle, którzy Cię nie lubią). To ja odpowiem, że Franek nie przejmuj się tym, którzy ślepo za Tobą idą, bo im nawet jak pluniesz w twarz, to powiedzą, że deszcz pada.
|