Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1907
Stary 25.03.2009, 20:05
picasso napisał(a):Wyświetl post
jakim cudem?przyjżyj sie dobrze jak jest usytuowana bramka w stosunku do np sektora D3.żeby była na jego środku (czyli środku trybuny) potrzeba ją przesunąć o ok "pół długości bramki".czyli mniej wiecej będzie to 4 metry.arsfan 90 pyta o przesunięcie boiska w stronę C,a nie odległości boiska od nowych trybun.te jak ktoś wyliczył będą wynosiły ok 15 metrów.
a do tego zwezoone boisko o 4 metry ( bo teraz jest wlasnie 4 metry a szerokie ma 52, a wymagane jest 48 ) takze odleglosc od trybuny C sie w sumie nie zmieni ...
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując