Cytat:
|
Po jaki **** odgrzewać stare kotlety?
|
Cytat:
|
skoncza sie (mam nadzieje)plotki i niedomowienia ktorych powstalo mnostwo na temat mojego odejscia,bojki po meczu z pao,szantazowania wlasciciela itp itd.smialo...pzdr,tomek f.
|
Przeczytaj 1 post Franka, odpowiedział już na to pytanie. Też by mnie krew zalewała jakby krążyły o mnie wyssane z palca legendy, opinie, jakbym czytał co tez komuś "powiedziałem". I jak dla mnie bardzo dobrze że Franek tu napisał, jest szansa wyjaśnić sobie wszelkie sporne kwestie. Nie wierze w to, że przekona tych co trzymają stronę SKWK, w ogóle, nikt zdania raczej nie zmieni ale przynajmniej pare szczerych słów padnie.