Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9422
Stary 25.03.2009, 19:52
Skąd niby wiesz że to będzie 4-5 lat?Bo jak dla mnie to Beto już niekiedy pokazuje naprawde niezłą technike i trzeba tylko z nim popracować w moim przekonaniu wystarczy jeden sezon góra półtora .
Odpowiedz cytując