Temat
:
Tomasz Frankowski - Fakty i Mity : )
Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
Od: 10.2007
Offline
#
127
25.03.2009, 19:44
z jagi sam nie odejde zeby byla jasnosc.tylko i wylacznie wlasciciel klubu moze rozwiazac mi kontrakt.niezaleznie w ktorej lidze bede musial grac w przyszlym sezonie
franek6634
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do franek6634
Znajdź inne posty napisane przez franek6634