Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.03.2009, 19:44
z jagi sam nie odejde zeby byla jasnosc.tylko i wylacznie wlasciciel klubu moze rozwiazac mi kontrakt.niezaleznie w ktorej lidze bede musial grac w przyszlym sezonie