Kondipr napisał(a):

Kolego ... język prasy sportowej, to język specyficzny i nie można go porównywać z żadnym innym. Zanim coś napiszecie zastanówcie się trochę, poczytaj, dowiedz się, a nie pisz głupot.
To samo tyczy się sformułowania 'jak małpa w ZOO' - jest to porównanie, synonim zachowania Patryka w danym czasie, a nie obrazą.
Ojj czasami, niektóre posty mnie zabijaj wręcz
|
No może masz racje ale spróbuj tak krzyknąć do Rogera na meczu z Legią - zaraz będą kary , zakazy ....