Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
27
25.03.2009, 19:10
Dobra jestem w tej grze jeszcze nie bardzo kminie ale się połapie jakoś języka polskiego tam nie ma :< ?
Aha i jak o to chodzi to mój ziomek ma nad głową Abdul
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw