Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 25.03.2009, 18:40
Jakiego przyjęcia spodziewasz się w Krakowie podczas zbliżającego się meczu? Skąd się wzięły tematy: bójki, dopłacania do transferu?

PS. Czekam z niecierpliwością na piłkarza, który strzeli 4 bramki w jednym meczu (Wisła-Górnik,rok:nie pamiętam).
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 25.03.2009 o godz. 18:44.