Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.03.2009, 18:01
czujac ze i tak wiecej osob sie do gry nie zglosi juz teraz daje mozliwosc Wam wybrac sobie osoby do druzyny, wymyslec nazwy i przenosimy sie po 22:00 na inne forum, tam moze znajdzie sie wiecej chetnych do gry kibicow z calej Polski

ps. przyjmujac role kapitana, bedzie sie mialo troche wiecej obowiazkow, niech biorą tą pozycje osoby ktore potrafią juz zakladac serwery w grze i mają juz jakies obycie
Ostatnio edytowane przez Genio : 27.03.2009 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując