Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.03.2009, 17:53
Ja napiszę tylko jedną rzecz, w nawiązaniu do przeszłości.

Jestem w stanie zrozumieć to, że pan Tomasz odezwał się na forum, bo przez wielu był tutaj lżony od czasu, bądź co bądź, kontrowersyjnego odejścia z Wisły.
Nie jestem w stanie zrozumieć wszystkich pieniaczy którzy bodajże 3 lata po tamtych zdarzeniach ciągle mają pretensje.
Errare humanum est.
Tomek, moim zdaniem, popełnił błąd odchodząc w taki sposób z Wisły, ale błędy popełnia każdy, niezależnie od tego czy jest skromnym chłopakiem z biura, czy znanym w całej Polsce świetnym piłkarzem i do tego reprezentantem Polski. Po takim czasie jaki minął powinniśmy (kibice) to zrozumieć. To po primo, po secundo, dokładnie tak samo zachował się ostatnio Cleber, tyle że on od razu powiedział, że jedzie grać do Super Ligi, Premier Ligi czy jak to się tam nazywa, by zarobić na życiu w przyszłości.
.