|
Panowie.Mam pewien pomysl potrzebuje 2 ludzi ktorzy beda chcieli potrenowac.Sprawa polega na tym ja i Genio + 2 graczy wchodzimy na hale na prywatny meczyk na 20 min i kazda z par trenuje 10 min ,podania,wrzuty,strzaly co tylko chce a 2 para stoi i nie przeszkadza , nastepnie po 10 min jest zmiana pary i sprawa wyglada tak samo.Jest ktos chetny?Dogadamy sie co do terminu itd.
|