Co do konsoli- przypalalem sie strasznie na PS3, ale:
Gry mam z miasteczka, do tego w takiego PESa jak ciupię to go mocno patchuję, a z grami na konsolę to ciężko i nie ma opcji, żeby mieć ot taką ligę polską, czy nawet aktualne składy, więc PS3 byłoby dla mnie jako zabawka raz na czas, stąd upadł pomysł kupienia konsoli
Co do pieca, to myślę poważnie o tej GeForce with CUDA GTX 260 EVGA 896MB

RAM pewnie też wrzucę, pytanie odnośnie procesora- kto tu się zna na podkręcaniu? Bo ja nigdy się w to nie bawiłem i nie chciałbym sprzętu spier...ić
