Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 25.03.2009, 17:11
Co do konsoli- przypalalem sie strasznie na PS3, ale:

Gry mam z miasteczka, do tego w takiego PESa jak ciupię to go mocno patchuję, a z grami na konsolę to ciężko i nie ma opcji, żeby mieć ot taką ligę polską, czy nawet aktualne składy, więc PS3 byłoby dla mnie jako zabawka raz na czas, stąd upadł pomysł kupienia konsoli

Co do pieca, to myślę poważnie o tej GeForce with CUDA GTX 260 EVGA 896MB
RAM pewnie też wrzucę, pytanie odnośnie procesora- kto tu się zna na podkręcaniu? Bo ja nigdy się w to nie bawiłem i nie chciałbym sprzętu spier...ić
Odpowiedz cytując