Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.03.2009, 17:08
A Ja napisze tak jak pisałem juz dużo wcześniej zawsze najbardziej boli jak tracimy najcenniejszych ludzi Ja zawsze Franka szanowałem i szanować będę za to co dla naszego klubu zrobił, z czasów współczesnych - nie Reymanowskich i Kmiecikowych- uważam go za najlepszego piłkarza występującego w Wiśle ciekaw tylko jestem czy przed odejściem wcześniej miałeś jakieś oferty z zagranicy ? Pytam dlatego bo z tego co wiem zarówno Błaszczykowski jak i Żurawski długo nad swoimi przenosinami na zachód się nie zastanawiali a jakoś większość kibiców nie ma do nich żadnych pretensji i traktuje ich jako ikony