Wojtek_Lok napisał(a):

Tydzień temu zakupiłem sobie owe bucik [tylko oczywiście białe

]i i jestem z nich jak na razie bardzo zadowolony.
Emsi - osobiście nie jestem przekonany do tego typu butów, które masz zamiar zakupić. Sam miałem podobne i nie wiem, czy miałem jakieś felerne, czy tak szybko je zniszczyłem. Nie wytrzymały mi nawet roku... Ogólnie nie polecam
