Temat: Buciki
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 25.03.2009, 16:11
Tydzień temu zakupiłem sobie owe bucik [tylko oczywiście białe]i i jestem z nich jak na razie bardzo zadowolony.

Emsi - osobiście nie jestem przekonany do tego typu butów, które masz zamiar zakupić. Sam miałem podobne i nie wiem, czy miałem jakieś felerne, czy tak szybko je zniszczyłem. Nie wytrzymały mi nawet roku... Ogólnie nie polecam
Odpowiedz cytując