Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.03.2009, 15:52
Mam nadzieję Franek, że nie napiszesz nam bajek o "piłkarskiej emeryturze" i chęci dorobienia na stare lata... Moje pytanie do Ciebie - czy było warto? Czy miałeś - odchodząc z Wisły - świadomość jak wiele znaczysz dla kibiców?