Temat: Buciki
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 25.03.2009, 15:48
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Wiosna idzie, będziesz "trendy".

A'propos butów na grę na salę, co prawda sezon powoli dobiega końca ale

http://allegro.pl/item579567047_nike...nal_sklep.html

Z miesiąc temu sprawiłem sobie takie "najeczki" i intensywnie użytkowane nie wykazują żadnych śladów zużycia, z czystym sumieniem mogę polecić jeżeli ktoś lubi sprzęt z pod znaku łyżwy.
Mam je od 2 lat (pewnie wcześniejsza wersja) gram dosyć często i nie są zniszczone praktycznie w ogóle. 220 zł wydałem Jak najbardziej polecam

Takie:

http://www.allegro.pl/item588833887_..._roz_40_5.html
Ostatnio edytowane przez pff : 25.03.2009 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując