Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9414
Stary 25.03.2009, 15:32
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Beto to jest piłkarz ,który bardziej by pasował do Pogoni Ptak Szczecin niż do Wisły Kraków. Nie można z niczego tworzyć wartości. Jak dla mnie jakieś wielkiej kariery on w Europie nie zrobi.
spokojnie nie płacz... moze sie jeszcze chłopak rozkreci.. nie kazdy piłkarz ktory przychodził do Wisły od razu błyszczał... moze Beto potrzebuje troche czasu?
jesli sie nie sprawdzi to chyba logiczne ze Skorza Go pozegna...
tak wiec z takimi ocenami i podsumowaniami zawodnika poczekaj do konca sezonu...
mam pytanie: A co pisałes o Brozku gdy ten marnował po 3 tetki na mecz? Ze powinien grac w 5 lidze polskiej?!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując