Bronex napisał(a):

|
Beto to jest piłkarz ,który bardziej by pasował do Pogoni Ptak Szczecin niż do Wisły Kraków. Nie można z niczego tworzyć wartości. Jak dla mnie jakieś wielkiej kariery on w Europie nie zrobi.
|
spokojnie nie płacz... moze sie jeszcze chłopak rozkreci.. nie kazdy piłkarz ktory przychodził do Wisły od razu błyszczał... moze Beto potrzebuje troche czasu?
jesli sie nie sprawdzi to chyba logiczne ze Skorza Go pozegna...
tak wiec z takimi ocenami i podsumowaniami zawodnika poczekaj do konca sezonu...
mam pytanie: A co pisałes o Brozku gdy ten marnował po 3 tetki na mecz? Ze powinien grac w 5 lidze polskiej?!