Wyświetl pojedynczy post
bakusNH
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: dz. XVIII NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#816
Stary 25.03.2009, 15:28
no to sciagnolem tego hooligansa ale pojawia mi sie blad podczas wlaczania 1 misji , daje poczatek misji a tu zrzut do pulpitu i wylacanie gry. Co z tym zrobic?
Ostatnio edytowane przez bakusNH : 25.03.2009 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując