Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
bakusNH
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: dz. XVIII NH
Offline
#
816
25.03.2009, 15:28
no to sciagnolem tego hooligansa ale pojawia mi sie blad podczas wlaczania 1 misji , daje poczatek misji a tu zrzut do pulpitu i wylacanie gry. Co z tym zrobic?
Ostatnio edytowane przez bakusNH : 25.03.2009 o godz. 17:30.
bakusNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bakusNH
Znajdź inne posty napisane przez bakusNH