Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 25.03.2009, 14:07
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Błagam, niech ktoś w końcu da temu gościowi wyżej bana, bo nie da się go czytać. Pisze w trzeciej osobie liczby mnogiej o tym, co sam robi, tylko, że w drugą stronę. No luuuuudzie, ileż można?!
Hehehe. Dokładnie - popieram w całej rozciągłości. To już nawet nie o temat chodzi, gość jest po prostu irytujący, stosuje retoryczno-erystyczne zagrywki, których sam pewnie nie rozumie i zaśmieca wszystko, i wszędzie, gdzie pojawi się wyraz "Frankowski", będący skądinąd nazwiskiem naszego byłego piłkarza.
Odpowiedz cytując