pan Dudi napisał(a):

|
Błagam, niech ktoś w końcu da temu gościowi wyżej bana, bo nie da się go czytać. Pisze w trzeciej osobie liczby mnogiej o tym, co sam robi, tylko, że w drugą stronę. No luuuuudzie, ileż można?!
|
Hehehe. Dokładnie - popieram w całej rozciągłości. To już nawet nie o temat chodzi, gość jest po prostu irytujący, stosuje retoryczno-erystyczne zagrywki, których sam pewnie nie rozumie i zaśmieca wszystko, i wszędzie, gdzie pojawi się wyraz "Frankowski", będący skądinąd nazwiskiem naszego byłego piłkarza.