MatMario napisał(a):

Frankowski siedział pierwszą połowę na samym dole trybuny VIP tuż za ławkami rezerwowych, w bezpośrednim towarzystwie Pawła Brożka oraz człowiek mi nie znanego. To tak aby było wszystko powiedziane.
A czy Franek nie zasiadał dwa razy na trybunie D w tym okresie gdy dyskutowana nad jego powrotem?
|
Z tego co pamiętam to siedział na D podczas meczu PE z Górnikiem Zabrze. Była chyba też mowa o tym, że Skorża chce sprawdzić Franka w tym meczu, ale nic z tego nie wyszło.