Wyświetl pojedynczy post
michel
Member
 
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1522
Stary 25.03.2009, 12:26
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Frankowski siedział pierwszą połowę na samym dole trybuny VIP tuż za ławkami rezerwowych, w bezpośrednim towarzystwie Pawła Brożka oraz człowiek mi nie znanego. To tak aby było wszystko powiedziane.

A czy Franek nie zasiadał dwa razy na trybunie D w tym okresie gdy dyskutowana nad jego powrotem?

Z tego co pamiętam to siedział na D podczas meczu PE z Górnikiem Zabrze. Była chyba też mowa o tym, że Skorża chce sprawdzić Franka w tym meczu, ale nic z tego nie wyszło.
TOMASZ FRANKOWSKI NAJLEPSZY NAPASTNIK POLSKI.

FRANEK ŁOWCA BRAMEK!!!
Odpowiedz cytując