Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline
#
1906
25.03.2009, 07:05
medyk
napisał(a):
dziwisz sie ze sie nie zapełniły
skoro nie ma karnetowców a na ten syf bilety droższe niz na cywilizowane i zadaszone E
teraz na A i B bilety powinny być po 10zł
Podobnie uważam. Obecnie A i B są trybunami lepszej kategorii już tylko z nazwy i ze względu na tradycję. Zwłaszcza gdy kto chciał się przesiąść pod dach to uczynił.
Klub powinien znacznie obniżyć ceny jeśli chce je zapełnić w tej rundzie.
Ave
Wisła
iiYama
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iiYama
Znajdź inne posty napisane przez iiYama