Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1906
Stary 25.03.2009, 07:05
medyk napisał(a):Wyświetl post
dziwisz sie ze sie nie zapełniły skoro nie ma karnetowców a na ten syf bilety droższe niz na cywilizowane i zadaszone E teraz na A i B bilety powinny być po 10zł
Podobnie uważam. Obecnie A i B są trybunami lepszej kategorii już tylko z nazwy i ze względu na tradycję. Zwłaszcza gdy kto chciał się przesiąść pod dach to uczynił.

Klub powinien znacznie obniżyć ceny jeśli chce je zapełnić w tej rundzie.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując