Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6699
Stary 25.03.2009, 00:13
List polecony, który jest do mnie, został zaadresowany na mojego brata (ten sam adres itp.), listonoszowi się najwyraźniej nie chciało wchodzić po schodach, bo zostawił awizo. Pytanie brzmi, czy mogę ja odebrać ten list, czy musi mój brat osobiście? Nie chce mi się jechać na pocztę, 'na darmo', jeżeli mi nie wydadzą listu. Jak to jest?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując