atomek21 napisał(a):

|
co Ty .......isz kolego? Marcelo będzie grał w obronie? niezły z Ciebie "coach".
|
HAHAHAHAHAAHA,
no Atomek21 nie wiesz, że Marcepanowi odwołali kartki?
Co do samego meczu, to zagramy z kontry, możliwe ustawienie 4-5-1 żeby zagęścić środek, tym bardziej ze Lech gra trzema środkowymi. Jest szansa, że Murarz nie zagra, ale nie przychodzi mi na myśl żaden piłkarz, który mógłby tam zagrać? hmm Injac, Bandrowski i ? ;>