Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.03.2009, 22:57
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
co Ty .......isz kolego? Marcelo będzie grał w obronie? niezły z Ciebie "coach".

HAHAHAHAHAAHA,
no Atomek21 nie wiesz, że Marcepanowi odwołali kartki?


Co do samego meczu, to zagramy z kontry, możliwe ustawienie 4-5-1 żeby zagęścić środek, tym bardziej ze Lech gra trzema środkowymi. Jest szansa, że Murarz nie zagra, ale nie przychodzi mi na myśl żaden piłkarz, który mógłby tam zagrać? hmm Injac, Bandrowski i ? ;>
Ostatnio edytowane przez Waldus88 : 24.03.2009 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując