Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.03.2009, 22:51
treningi to juz sami sobie we wlasnym zakresie zalatwiajcie z kompanem z druzyny [gdy juz sie wszyscy zapiszą, wtedy ustalimy druzyny]
a o pomoc zawsze mozecie pytac na gg
na serwerze zainteresowanym takze powiem co i jak

ps. serwer uruchomiony ponownie
Odpowiedz cytując