treningi to juz sami sobie we wlasnym zakresie zalatwiajcie z kompanem z druzyny

[gdy juz sie wszyscy zapiszą, wtedy ustalimy druzyny]
a o pomoc zawsze mozecie pytac na gg
na serwerze zainteresowanym takze powiem co i jak
ps. serwer uruchomiony ponownie