Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1946
24.03.2009, 22:45
Na miejscu Bednarza przyjechałbym na Bukową na jakiś mecz. Mamy niezłych kopaczy i do tego myślę, że w zasięgu możliwości Wisły ($$$), a i myślę, że kluby by się dogadały...
np.
Ofensywny pomocnik
Bartosz Iwan
(w 13 meczach 5 bramek, 25 lat)
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
HanysKce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HanysKce
Znajdź inne posty napisane przez HanysKce