Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1946
Stary 24.03.2009, 22:45
Na miejscu Bednarza przyjechałbym na Bukową na jakiś mecz. Mamy niezłych kopaczy i do tego myślę, że w zasięgu możliwości Wisły ($$$), a i myślę, że kluby by się dogadały...

np.

Ofensywny pomocnik

Bartosz Iwan
(w 13 meczach 5 bramek, 25 lat)
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując