Temat: Buciki
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 24.03.2009, 22:04
emsi napisał(a):Wyświetl post
A za kilka dni jeszcze nabywam jedną parę taką:

http://www.allegro.pl/item592191066_..._bc_sport.html
Ziomek, a to nie sa przypadkiem buty dla dziewczyn, bo tylko u nich takie zaobserwowałem
Odpowiedz cytując