|
Ja tez mialem sciagana wode z kolana i raczej wielkich cyrkow przy tym nie bylo, lekarz wbil igle, parenascie sekund i moglem isc do domu. Fakt noge mialem sztywna ale bardziej dla tego ze mnie bolala i nie moglem za bardzo zginac kolana.
A co do tej artroskopii to jak to mniej wiecej wyglada, jak duze jest to "otwarcie kolana" i na czym mniej wiecej polega ten zabieg?
|