Kordel_Walker napisał(a):

|
Wszyscy wybiorą c+, tvp bedzie miała małą oglądalność z tych meczy i następnym razem nie wykupi praw do transmisji, cały pakiet wykupi znów c+ i zostanie nam sopcast...
|
także ze wskazaniem na tvp

ja będę na tvp w takim razie.
