Temat: Buciki
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 24.03.2009, 20:24
Cytat:
ale kupowanie 3 par butów w miesiącu to lekkie przegięcie
Wiosna idzie, będziesz "trendy".

A'propos butów na grę na salę, co prawda sezon powoli dobiega końca ale

http://allegro.pl/item579567047_nike...nal_sklep.html

Z miesiąc temu sprawiłem sobie takie "najeczki" i intensywnie użytkowane nie wykazują żadnych śladów zużycia, z czystym sumieniem mogę polecić jeżeli ktoś lubi sprzęt z pod znaku łyżwy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując