Cytat:
ale kupowanie 3 par butów w miesiącu to lekkie przegięcie
|
Wiosna idzie, będziesz "trendy".
A'propos butów na grę na salę, co prawda sezon powoli dobiega końca ale
http://allegro.pl/item579567047_nike...nal_sklep.html
Z miesiąc temu sprawiłem sobie takie "najeczki" i intensywnie użytkowane nie wykazują żadnych śladów zużycia, z czystym sumieniem mogę polecić jeżeli ktoś lubi sprzęt z pod znaku łyżwy.
