Wyświetl pojedynczy post
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.03.2009, 20:21
maksinho napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy odciąć środek pola i zwycięstwo nasze
Nie bądź takim hurraoptymistą... Bardzo ważne, by odciąć środek pola, ale to nie będzie takie proste. I jeszcze bramkę ktoś musi strzelić. Ale i tak mam nadzieje, że wygramy
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Odpowiedz cytując