Temat: Buciki
Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 24.03.2009, 20:12
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Podeszwa w tych pierwszych jest przegięta, tj. bardzo fajna. ;-)
Te drugie mam tylko, że brązowe i nie narzekam, do śmigania w sam raz.
Pzdr Emsi.
No właśnie zdecyduje się na te Court Tradition, bo potrzebuje takie klasyczne butki do śmigania na co dzień

Podobają mi się jeszcze te:

http://www.allegro.pl/item587857498_...t_rozm_41.html

ale kupowanie 3 par butów w miesiącu to lekkie przegięcie
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując