Wojtek_Lok napisał(a):

Podeszwa w tych pierwszych jest przegięta, tj. bardzo fajna. ;-)
Te drugie mam tylko, że brązowe i nie narzekam, do śmigania w sam raz.
Pzdr Emsi.
|
No właśnie zdecyduje się na te Court Tradition, bo potrzebuje takie klasyczne butki do śmigania na co dzień
Podobają mi się jeszcze te:
http://www.allegro.pl/item587857498_...t_rozm_41.html
ale kupowanie 3 par butów w miesiącu to lekkie przegięcie
