Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.03.2009, 20:09
O, przepraszam faktycznie jest Diaz. Nie mniej jednak to jest dalej 7 zawodników ich a naszych 2.
Zeby nie było nie porozumień. Ja jestem 100% kibicem Wisły, tylko nie usprawiedliwiajmy się 2 tygodnie przed meczem.
Odpowiedz cytując