Wyświetl pojedynczy post
vacs
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#998
Stary 24.03.2009, 19:35. Były dyrektor Górnika Polkowice zatrzymany
Były dyrektor klubu piłkarskiego Górnik Polkowice został zatrzymany. Michał L. przewieziono już z Lublina do Wrocławia. Zarzuty zostaną mu postawione najprawdopodobniej jutro.

-------
http://www.waszapilka.pl/artykul,139...ce_zatrzymany_
Odpowiedz cytując