|
Member
Offline
|
#998

24.03.2009, 19:35. Były dyrektor Górnika Polkowice zatrzymany
|
Były dyrektor klubu piłkarskiego Górnik Polkowice został zatrzymany. Michał L. przewieziono już z Lublina do Wrocławia. Zarzuty zostaną mu postawione najprawdopodobniej jutro.
-------
http://www.waszapilka.pl/artykul,139...ce_zatrzymany_
|
|