Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 24.03.2009, 19:24
AOT napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, tvp dostaje sygnał od C+, więc chyba żeś nie przemyślał tego co piszesz
sygnal drogą cyfrową leci dłużej niż naziemną więc jak widać "przemyślał to co napisał"

KamAr napisał(a):Wyświetl post
No, Lech może i zmęczony, ale co dopiero Wisła ? Mecz w Poznaniu po Derbach, więc na pewno nie będzie widać "super świeżości" w Naszych grajkach...
litości... dwa tygodnie to o jakiś tydzień za długo na dojście "do super świeżości"...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując