AOT napisał(a):

Chłopie, tvp dostaje sygnał od C+, więc chyba żeś nie przemyślał tego co piszesz
|
sygnal drogą cyfrową leci dłużej niż naziemną więc jak widać "przemyślał to co napisał"
KamAr napisał(a):

|
No, Lech może i zmęczony, ale co dopiero Wisła ? Mecz w Poznaniu po Derbach, więc na pewno nie będzie widać "super świeżości" w Naszych grajkach...
|
litości... dwa tygodnie to o jakiś tydzień za długo na dojście "do super świeżości"...