Wyświetl pojedynczy post
Artemis_Fowl
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.03.2009, 19:18
Wiecie, jeśli ktoś się waha nad zbudowaniem stadionu bo się boi że nie da rady to powiem wszystkim, że te stadiony nie są budowane przez jakichś artystów czy zawodowców, tylko zwykłych, często młodych ludzi. Np. trzeci stadion od góry to projekt mojego autorstwa, i byłą to moja pierwsza budowla. Po nim był jeszcze tulipan, wstęga Mobiusa i teraz się most buduje, ale to pokazuje, że każdy może wybudować takie coś i nie trzeba do tego wielkich zdolności. Za to satysfakcja gwarantowana
http://forum-zapalki.eu/ Jedyne w Polsce forum o budowlach zapałek
Odpowiedz cytując