Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 24.03.2009, 19:17
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
A ja będę oglądał na TVP2, na cyfrze idzie zawsze z 2 sekundowym opoznieniem, a jak ktos sie bedzie darl za sciana gdy padnie bramka ?
Chłopie, tvp dostaje sygnał od C+, więc chyba żeś nie przemyślał tego co piszesz
Odpowiedz cytując