prosiłbym medialnych Wiślaków o podsyłanie piłkarzom tych wszystkich artykułów o boskim Lechu, Wiśle w rozsypce i odbiciu sie do dna.
To ze umieją się spiac na derby wiedzą juz wszyscy.
jednak nie znaczy to ze sie zepna na tych boskich
w****ić chłopaków, niech wyjda i zagrają jak 2 połowe z pasiastymi a będzie dobrze
bo miłosnicy ziemniaka lepiej od nas nie grają ostatnio
