Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.03.2009, 19:04
Kolejny w teamie
A i jeszcze jedno. Nie polecam konta na Interii. Zarejestrowałem się 2 raz na Gmailu i link był za kilka sekund.
Powód: Pomoc
Ostatnio edytowane przez maksinho : 24.03.2009 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując