Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 24.03.2009, 18:48
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/md/04.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/tb/09.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/04.jpg

Z kim siedział ?

Nie od dziś wiadomo że Loża VIP to raczej "wujek Edek" jednego z piłkarzy i "ciotka Alka" drugiego.

Kilka sekund i znajdujemy haczyk.
Otóż portal futbolnet.pl zamieścił zdjęcie Franka z 2007 roku kiedy siedział na D.
dla potwierdzenia:
http://www.futbolnet.pl/foto/5419
http://wislakrakow.com/www//showarti...6&pp=10&page=3

Oczywiście kurtki się nie zgadzają
Foto z niedzielnego meczu http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/04.jpg
Zresztą będąc na meczu powinno się takie rzeczy wiedzieć. A oczywiście najzagorzalsi fani Frankowskiego co mecz są przy Reymonta i zawsze mają najwięcej do powiedze.. napisania.

I wtedy też gdy był na D wytłumaczono Panu Frankowskiemu jak sprawa wygląda. Jak widać zrozumiał i nie popełnił drugi raz tego błędu zasiadając już na loży VIP.
Ostatnio edytowane przez element : 24.03.2009 o godz. 18:51.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując