Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 24.03.2009, 18:30
Genio napisał(a):Wyświetl post
watpie crash zeby ta instalka zawierala wirusy, u mnie nic nie wykryto, na forach nikt sie nie skarzy na tego typu problem
podejrzewam ze miales jakis brud ktory zaatakowal managera kiedy ten zaczal sciagac pliki
a dll, sprobuj sciagnac ten plik z http://www.dll-files.com/ podmien, i sprawdz czy cos sie zmienilo [moze wirus Ci usunal, lub okroil ten plik systemowy]
A ja nie wątpie bo stało sie faktem
nie obiniam cie za wirusy, tylko informuje ze PC może sie zarazić od tego ; )

Z początku miałem przez to problemy z działaniem komputera i ogólnym jego uruchamianiem.
po paru skanach w końcu chyba to zostało wyeliminowane z tymże i tak całyu czas jest zainfekowany plik:
C:/WINDOWS/tt_1237915320.exe

jeśli ktoś byłby tak dobry i wysłał na jakiś serwer ten plik od siebie byłbym wdzieczny, dzieki temu myśle że wyeliminuje pasożyta...troyana.

pozdro
Odpowiedz cytując