Genio napisał(a):

watpie crash zeby ta instalka zawierala wirusy, u mnie nic nie wykryto, na forach nikt sie nie skarzy na tego typu problem
podejrzewam ze miales jakis brud ktory zaatakowal managera kiedy ten zaczal sciagac pliki
a dll, sprobuj sciagnac ten plik z http://www.dll-files.com/ podmien, i sprawdz czy cos sie zmienilo [moze wirus Ci usunal, lub okroil ten plik systemowy]
|
A ja nie wątpie bo stało sie faktem

nie obiniam cie za wirusy, tylko informuje ze PC może sie zarazić od tego ; )
Z początku miałem przez to problemy z działaniem komputera i ogólnym jego uruchamianiem.
po paru skanach w końcu chyba to zostało wyeliminowane z tymże i tak całyu czas jest zainfekowany plik:
C:/WINDOWS/tt_1237915320.exe
jeśli ktoś byłby tak dobry i wysłał na jakiś serwer ten plik od siebie byłbym wdzieczny, dzieki temu myśle że wyeliminuje pasożyta...troyana.
pozdro