Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1897
Stary 24.03.2009, 17:20
WILU TS
Posty czytam. Odkładanie zaplanowanej roboty po prostu mi się nie podoba.
Niestety umowa a wykonanie to w naszym kraju często dwie różne rzeczy .
Jest kryzys, miasto kasy nie ma , coraz bardziej się zadłuża i nie chciałbym żeby było tak jak z szybkim tramwajem , halą w Czyżynach, hotelami i boiskami treningowymi na Reymonta itd.
Przypomnę tylko że jak B.Cupiał przyszedł do Wisły to miały tu szybko powstać cuda.Stadion miał być skończony bodaj w 2003 roku.! Do dzisiaj nie mamy jednego prawdziwego boiska treningowego.!!

Nie chcę być czarnowidzem , ale po ew.(odpukać) nie przyznaniu organizacji EURO12 miasto może powiedzieć-nie ma kasy (bo nie ma) ,odstępujemy (czasowo) od wykonania umowy. Nawet biorąc pod uwagę jakieś kary.
Warto pamiętać że to miasto jest tu inwestorem.
Mam nadzieję że tak nie jest ,dla tego zadałem pytania o konkretny termin prac.
Odpowiedz cytując