Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.03.2009, 17:05
Nie ma co kalkulowac mamy byc lepsi to wygrajmy walcząc mądrze bo jak zagraja statycznie bez parcia do przodu to lesie dostaną rozpędu i naszą eksperymentalną obronę mogą zdemolowac przez przypadkowe farfocle w polu karnym .
Grając z dala od własnej bramki presingiem i cały czas przy przeciwniku to każde gwiazdy futbolu gasną tak jak w przypadku meczu z Barcą .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując