kubawislak napisał(a):

|
Wiem, że istnieje program służący do tego, aby można było grac w starsze gry na systemie operacyjnym Windows VISTA. Problem polega na tym, że nie wiem jak się on nazywa...?
|
To zależy w jaką grę. Ale ogólnie taki program nazywa się emulator, np. emulator DOSa. Zatem, wpisz emulator i nazwa systemu która cię interesuje, w google
Moje pytanie:
Śląsk gra z Bełchatowem w następnej kolejce. Jest ktoś w stanie powiedzieć czy w piątek czy w sobote? Bo na stronce Pzpn jest piątek na 90minut.pl jest sobota. Kto ma racje?