Wyświetl pojedynczy post
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6697
Stary 24.03.2009, 16:54
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że istnieje program służący do tego, aby można było grac w starsze gry na systemie operacyjnym Windows VISTA. Problem polega na tym, że nie wiem jak się on nazywa...?
To zależy w jaką grę. Ale ogólnie taki program nazywa się emulator, np. emulator DOSa. Zatem, wpisz emulator i nazwa systemu która cię interesuje, w google


Moje pytanie:

Śląsk gra z Bełchatowem w następnej kolejce. Jest ktoś w stanie powiedzieć czy w piątek czy w sobote? Bo na stronce Pzpn jest piątek na 90minut.pl jest sobota. Kto ma racje?
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 24.03.2009 o godz. 22:20.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując