|
Szczerze przyznam, że mecz z Cracovią mnie zaskoczył. Nie sądziłem, że strzelimy 4 bramki bez Brożka co rzadko nam się zdarzało lub nawet wcale. Mam jednak nadzieje, że teraz cały mecz zagrają z Lechem jak 2 połowę z Cracovią i wszystkie pozostałe a mistrz będzie nasz. Jednak miejsce na pudle to teraz jest minimum, aby można było grać w pucharach. Także mecz będzie bardzo ciężki, ale liczę, że jeśli nie wygramy to przy najmniej zremisujemy.
|